V letošním školním roce je celoročním tématem naší školy Český rok. Na žáky devátého ročníku, kteří navštěvují Seminář ze společenskovědních předmětů (SSP), připadl úkol každý týden seznamovat zbývající žáky 2. stupně se všemi pranostikami, které se váží k danému týdnu. K tomuto budou využívat školní rozhlas. Začínáme během září. Věřím, že se hlášení pranostik stane populárním.
Mgr. Petr Málek, učitel SSP
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…