Už Martin na bílém koni,
už zase přijíždí k nám,
vesele podkůvky zvoní,
jede k nám zas bílý pán.
Písničkou v hudební výchově, koníkem vytvořeným zajímavou technikou inkoustu a zmizíku při výtvarné výchově a nevšedními úkoly v českém jazyce a matematice jsme si připomněli svátek Martina, který podle pranostiky má přivézt první sněhové vločky.
Šárka Špačková a prvňáci




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…