10.11. 2024

Český rok: ŠD - Dušičková stezka

V úterý 5. 11. 2024 jsme se v 16,30 hodin sešli s dětmi ve školní družině Erbenova, abychom si společně popovídali o tom, co jsou „Dušičky“. V každém oddělení si děti mohly vyrobit nějakou drobnost, která se váže k tomuto tématu. V 1. oddělení si děti vyrobily masku, ve 2. oddělení se vyráběly duchové na zavěšení a ve 3. oddělení si děti udělaly létajícího netopýra.

Po zdařilém vyrábění si děti prošly vědomostní stezku a už se moc těšily na to nejzáhadnější, co je toto pozdní odpoledne čekalo – DUŠIČKOVOU STEZKU.

Společně jsme se vydali do zámeckého parku, kde děti musely zdolat cestu ozářenou pouze svíčkami a na jejím konci najít pokladnici s pokladem.

Všem dětem se stezka povedla a sladká odměna na konci je neminula. Po návratu do družiny jsme si stihli ještě zazpívat za doprovodu kytary.

Děti byly báječné a ještě dlouho si mezi sebou sdělovaly dojmy.

                                                                                        

Jitka Bezdíčková, ŠD Erbenova

Více fotografií

Sedmička vyjela za historií do Prahy

Ve středu 17. 6. 2026 jsme se vydali do naší…

Zahájení školního roku 2026 - 2027

1. třídy zahájí nový školní rok spolu s rodiči jednou…

2026-2027: Seznam sešitů a pomůcek pro 2. stupeň

Dokument se soupisem sešitů a pomůcek žáků 2. stupně na…