Dne 5. prosince šli vybraní žáci z 9. B za čerta, Mikuláše a anděla na první stupeň na Skálu. Začalo to ráno, když se žáci převlékli a začali navštěvovat třídy. Děti měli připravené básničky a za odměnu dostali kornout sladkostí. Některé děti byly sice vystrašené z našich čertů, ale zvládly to a nikoho si čert neodnesl.
Tobiáš Rind, 9. B




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…