11.12. 2024

Český rok: Mikuláš 9. A

Ve čtvrtek 5. prosince jsme se brzy ráno sešli, abychom se v tělocvičně připravili na čertovské dovádění. Kostýmy, které jsme si sehnali, byly opravdu pěkné a čertovské byly dokonce i strašidelné. Po zvonění na 1. hodinu jsme vyrazili do tříd. Čerti si odnesli zlobivé děti, které byly napsané v knize hříchů. Následně musely před třídou přednést básničku a slíbit, že budou celý rok hodné. Poté andílci rozdali dětem sladkou odměnu. Celý den jsme si náramně užili a doufám, že si děti odnesly nevšední zážitek a některé z nich i ponaučení.                                                                                                                                                    

Tomáš Bon, 9.A

Více fotografií

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…