V úterý 14. 02. 2023 probíhala na naší škole Valentýnská pošta. Žákům byla k dispozici speciální poštovní schránka, do které mohli vhazovat nejenom milostná psaníčka. Organizace se ujali zástupci školního parlamentu, kteří po všech třídách roznášeli valentýnské vzkazy. Všichni si tento den užili. Tak ať nám laskavost a pozornost vůči ostatním lidem kolem nás, zůstane co možná nejdéle. J
D.D.




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…