23.02. 2023

Valentýn v 1. A trochu jinak

Vyzdobit třídu, obléci se do červené či růžové a užít si tento svátek v pohodě a legraci. To byl náš cíl. Ale zároveň jsme se u toho naučili rozdávat radost, pracovat na společném stromu „Srdcovníku“ a táhnout za jeden provaz. A to doslova třeba při hodině tělesné výchovy, kde jsme se mimo jiné snažili dotknout srdce, které bylo vyrobené z červeného papíru. Za ním jsme museli vylézt až na nejvyšší příčku žebřin. To chtělo pořádnou odvahu. Doufám, že se srdcem na dlani a odvahou budou děti kráčet životem i mimo naši školu.

                                                                                            Lucie Felcmanová

Více fotografií

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…