14.04. 2025

Turnaj ve vybíjené

V pátek 11. dubna jsme se zúčastnili okrskového kola ve vybíjené, které se konalo v Kostelci nad Orlicí. V turnaji bojovalo o postup ve třech skupinách 11 týmů. Družstvo ve složení: Antonín Řehák, Tadeáš Horák, David Nývlt, Jan Dohnal, Dominik Sklenář, Teodor Angel, Petr Horváth, Martin Doležal, Jaroslav Žampach, Bohdan Beránek, Heorhii Hordinskyi a Robert Jáneš nám udělali obrovskou radost. Vyhráli svou skupinu, nakonec celý turnaj a postupují do okresního kola. Chlapcům děkujeme za vzornou reprezentaci a blahopřejeme.

                                                                          Mgr. Libuše Chmelařová

Více fotografií

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…