V pátek 11. dubna jsme se zúčastnili okrskového kola ve vybíjené, které se konalo v Kostelci nad Orlicí. V turnaji bojovalo o postup ve třech skupinách 11 týmů. Družstvo ve složení: Antonín Řehák, Tadeáš Horák, David Nývlt, Jan Dohnal, Dominik Sklenář, Teodor Angel, Petr Horváth, Martin Doležal, Jaroslav Žampach, Bohdan Beránek, Heorhii Hordinskyi a Robert Jáneš nám udělali obrovskou radost. Vyhráli svou skupinu, nakonec celý turnaj a postupují do okresního kola. Chlapcům děkujeme za vzornou reprezentaci a blahopřejeme.
Mgr. Libuše Chmelařová




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…