Konec školního roku bývá tradičně ve znamení školních výletů. Žáci ze Skály letos vyrazili na zámek Loučeň a do ZOO Chleby. Po prohlídce zámku se mohli vyběhat v různých bludištích a labyrintech, kterých bylo v zámeckém parku hned několik. Potom jsme společně přejeli do blízké zoologické zahrady ve Chlebech. Tam jsme si prohlédli například párek dikobrazů nebo roztomilé surikaty. Domů jsme se vrátili spokojení a plní nových zážitků.
Pracoviště Drtinova
Ve středu 3. června jsme jako škola pořádala krajské kolo…
V pondělí 25. 5. 2026 navštívili zástupci Parlamentu I. stupně městský…
Dne 20. 5. 2026 jsme si připomněli Světový den včel….