V úterý 26. 5. 2026 jsme se zúčastnili okresního kola ve vybíjené, které se konalo v Kostelci nad Orlicí. Školu reprezentovalo družstvo děvčat a družstvo chlapců ze 4. a 5. tříd. Družstvo děvčat se umístilo na 3. místě a družstvo chlapců se v silné konkurenci umístilo na 4. místě. Dětem děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy. Mgr. Libuše Chmelařová
Ve středu 3. června jsme jako škola pořádala krajské kolo…
V pondělí 25. 5. 2026 navštívili zástupci Parlamentu I. stupně městský…
Dne 20. 5. 2026 jsme si připomněli Světový den včel….