Žáci z obou tříd Pobytového střediska si připravili pro děti ze druhé třídy zajímavé povídání o svých národních jídlech. Představili nejen své oblíbené pokrmy, ale i ty, které jim tolik nechutnají. Kromě zajímavých informací děti představená jídla přinesly na ukázku, aby všichni mohli ochutnat. Vyzkoušeli jsme, jak chutná Kimchi z Mongolska, kuřecí Tikka z Pákistánu, Sosniky z Kyrgyzstánu nebo mrkvový salát s mandlemi z Indie. Malé děti s paní učitelkou Lucií Ryškovou připravily na oplátku makový dezert. Hodina příjemného povídání rychle utekla, děti byly nadšené a plné nových zážitků a chutí.
Mgr. M. Gabarová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…