Minulý týden si žáci 9. ročníku zasoutěžili a poměřili si znalosti z chemie v 1. kole soutěže Hledáme nejlepšího mladého chemika ČR. Soutěže se celkem zúčastnilo 60 žáků a první 3 místa obsadili:
Tito výherci budou naši školu reprezentovat v 2. kole soutěže (krajském), které se uskuteční 10. 12. v prostorách SPŠCH Pardubice.
Markéta Karásková

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…